פרופיל חברה

גאון טכנולוגיות, חטיבת המדידה והבקרה של קבוצת גאון, מפתחת, מייצרת ומשווקת מדי מים ופתרונות למדידת מים בטכנולוגיות מתקדמות.

 

 

 

 

גאון טכנולוגיות, הינה ספקית פתרונות מתקדמים מבוססי טכנולוגיות חדשניות המותאמות לשוק המקומי והבינלאומי.

החברה הינה הנציגה הבלעדית בישראל של חברת Sensus, ענקית המדידה והבקרה, המספקת ציוד מתקדם ומדים ברמת דיוק R-1000 וכן של מערכת Pure המהפכנית של חברת Xylem.

חדשנות שמאתגרת

כחלק מתהליך העבודה ההדוק עם לקוחותיה וההקשבה לצרכיהם, שוקדת גאון טכנולוגיות להיות בחזית הטכנולוגית בתחום מדידת המים, ומביאה ללקוחותיה את הפתרונות המהירים, האפקטיביים והמתקדמים ביותר, ביניהם מערכותAMI , רשתותRF  מתקדמות למערכות קריאה מרחוק (קר"מ).

 

האיכות הבלתי מתפשרת

גאון טכנולוגיות שוקדת על פיתוח וייצור מוצרים איכותיים ואמינים. במתקני הייצור של חברת הבת, מדי ורד, מתקיים תהליך ייצור מתקדם המבוקר באופן שוטף על ידי מחלקת הבטחת האיכות בחברה.

החברה אוחזת בתקנים והסמכות מוכרים בתחומה:

 

 

 

בגאון טכנולוגיות פועלת מעבדת כיול למדי מים ברישיון מטעם רשות המים בישראל, ובה מערך מבדקות חדשני לכיול מדי מים מכל הסוגים, בגדלים 1/2"-8".

 

האנשים שעושים את ההבדל

צוות גאון טכנולוגיות כולל מומחים בתחומם, מהנדסי מכונות, אנשי תעשיה וניהול, מהנדסי איכות, אנשי תפעול וייצור, צוותי שטח ותחזוקת שדה – כולם מהשורה הראשונה בתחום מדידות המים.

בנוסף, פועלת החברה באמצעות מנהלי פרויקטים וצוותי שירות העובדים כתף אל כתף עם הלקוחות, ונמצאים באתרי הלקוח על פי הצורך.

 

קבוצת גאון (בבעלות חברת גאון אחזקות), הינה הבית התפעולי והניהולי של מיטב היצרנים בישראל בתחום תשתיות הזורמים.

הקבוצה מרכזת תחת קורת גג אחת סל מקיף של מוצרים ושרותים ומאפשרת למגוון לקוחותיה ליהנות מעשרות שנים של ידע מצטבר, איכות וחדשנות ללא תחרות.

 

החברה מספקת מגוון רחב של פתרונות איכותיים בעלי ערך מוסף המבוססים על שימוש אפקטיבי בטכנולוגיות מתקדמות כמו גם ידע וניסיון מקצועי עתיר שנים בתחום התשתיות, הולכת מים וטיפול בשפכים, דלק וגז, תעשייה, התפלה ועוד.

מוצרי החברה כוללים: צנרת פלדה, צנרת פלסטיק, מגופים, ברזים כדוריים, מדי מים ועוד.

קבוצת גאון בית של תעשייה ישראלית

 

צור קשר

הודעתך נשלחה בהצלחה
 
התחבר
EN
אתר זה אינו נתמך על ידי הדפדפן שלך אנא הורד גוגל כרום